ניווט
סל קניות₪0.00

סל הקניות שלך עדיין ריק.

נציגי חברת ד"ר נונה אינטרנשיונל Dr Nona שלום לך

Halo Pulmoseen שיפור תפקודי הריאות ומניעת מחלות בדרכי הנשימה פעילות אנטי אוקסידנטית חזקה

חזור לדף הקודם


להדרכה פירוט המרכיבים ,ואופן השימוש במוצר !

תיאור

תיאור מוצר

ארגון הבריאות העולמי הכריז כי עישון הינו גורם המוות מספר 1 בעולם הניתן למניעה. העישון גורם לנזקים בריאותיים רבים ומגוונים- הוא אחראי לכ-30% מכלל מקרי המוות מסרטן, והמעשנים הם בעלי סיכויים גבוהים לפתח מחלות ריאה ודרכי הנשימה. גורם נוסף הפוגע במערכת הנשימה הוא החשיפה לזיהום האוויר. זיהום אוויר הוא אחת מהבעיות הסביבתיות החמורות בעולם, ומחקרים רבים הוכיחו את הקשר המובהק בין זיהום אוויר לבין פגיעה בריאות. פולמוסין מכיל ריכוז גבוה של ויטמין E – נוגד חמצון רב-עוצמה החיוני למבנה בריא של התא, אשר מגן ומשפר את תפקודי הריאות הודות להרכב הייחודי שלו. ויטמין E מגן על קרומי התאים של הריאות, אשר רגישים לחמצון, מפני רדיקלים חופשיים וחומרים מזהמים, ומעודד את ייצורם של תאי הדם האדומים. בנוסף, פולמוסין מכיל בטא קרוטן, אשר נמצא במחסור בקרב מעשנים, ועיקר פעילותו נוגעת לעור. הוא בעל פעילות אנטי אוקסידנטית חזקה, ממזער נזקי קרינה ומגן מפני סרטן עור. הוא חשוב לתהליכי ריפוי פצעים ומאט תהליכי הזדקנות. רכיבים עיקריים: ויטמין E, בטא קרוטן, סלניום, ויטמין C, אבץ, מלח מים המלח.

תגובות המבקרים באתר :

חוות דעת (0)

סקירות מוצר

אין עדיין סקירות מוצר

תיהיה הראשון להוסיף סקירה על מוצר זה “Halo Pulmoseen שיפור תפקודי הריאות ומניעת מחלות בדרכי הנשימה פעילות אנטי אוקסידנטית חזקה”

תגובות המבקרים באתר :

מדיניות החזרות והחלפות


החלפות והחזרות

במידה וברצונך להחליף פריט שרכשת בפריט אחר מהאתר, או להחזיר אותו ולקבל החזר כספי או קרדיט לרכישה עתידית באתר, אפשר לעשות את זה בלי בעיה - ובחינם.

באריזה שבה נשלח הפריט נמצאות כל ההוראות שצריך כדי לשלוח בקלות את הפריט חזרה אלינו - החזרת המשלוח למחסני האתר בחינם ועל חשבוננו.

כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם.

במדבקה שמצורפת לחבילה יש לבחור האם ברצונך בהחלפה או החזרה. אם מדובר בהחלפה, יישלח אליך פריט אחר שבחרת וישמח אותך. במידה וברצונך להחזיר פריט, ניתן לקבל עבורו החזר כספי או קרדיט לקנייה באתר.

איך להחליף או להחזיר פריט?

רוצה להחליף או להחזיר את הפריט שרכשת? אפשר לעשות זאת ללא עלות! יש לוודא שלא נעשה בפריט כל שימוש ושמחוברת אליו התווית המקורית, ולשלוח אותו אלינו עד 14 יום מיום קבלתו. כל מה שצריך לעשות:

1. לסמן v בטבלה המצורפת תחת הפעולה שברצונך לבצע - החלפה או החזרה.

2. במקרה של החלפה - נא לציין את שם הפריט שאליו ברצונך להחליף, ואת הצבע והמידה הרצויים. במקרה של החזרה, נודה לך אם תצויין סיבת ההחזרה.

3. יש להשתמש במדבקת משלוח הגוביינא שקיבלת עם החבילה, ולהדביק אותה על גבי מדבקת המשלוח המקורית שעל החבילה. נא לשים לב שהמדבקה מכסה לחלוטין את פרטי הכתובת המקורית שלך, כך שתהיה כתובת משלוח אחת ברורה - כתובת המחסן שלנו.

זהו זה! רק נשאר לך לשלוח את החבילה אלינו מסניף הדואר הקרוב, בחינם על חשבוננו.

כתובתינו משה לוי 11, בית UMI קומה 12, ראשון לציון
לאינפורמציה נוספת פנה לשירות לקוחות במייל או בצ'אט העומד לרשותך באתר.

 

החברה המשתתפת

ד
חזרה למעלה
מוצרי קוסמטיקה ד
כתובת סמילנסקי 21 נתניה
טלפון 052-8527042


רכז: אלי מירום, טל- 053-2250830